Dua Lipa nis turin e parë në Britani!

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua pas lançimit të dy projekteve të suksesshme ‘New Love’ dhe ‘Be The One’ si dhe pas nominimit në BBC Sound of 2016 ka nisur një tjetër rrugëtim.

Dje zyrtarisht ka startuar me turin e saj të parë në Britani të Madhe e do të perfomoj në qytetet kryesore.

Ndërkaq përpos kësaj ka filluar punë për këngën e re dhe ka përfunduar setin e ri fotografik.

Artikuj të ngjashëm