Dikush sapo ja mbushi mendjen Albërie Hadërgjonajt të martohet sërish

By

Ndonëse e kishte bërë të qartë që më nuk do martohet pasi që martesa e parë i përfundoi me divorc, Albërie Hadërgjonaj po e çon sërish nëpërmend kurorëzimin.

Këngëtarja 43 vjeçare, ka publikuar në Instagramin e saj një seri imazhesh në të cilat po që duket si një nuse filiz e re.

View this post on Instagram

Ahh moj @parukeri_estetike_merita ti te ben te martohesh pa e pas ne mend🙈

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Ndonëse ka goxha vjet mbi supe, ajo gjithnjë ka arritur që të duket shumë më e re se mosha reale që ka, dhe tani po e mendon edhe martesën.

Është grimerja e saj ajo që e ka bërë ta rishqyrtojë edhe njëherë mundësinë për tu martuar sepse sic duket, Albëries po ia ka ënda që të jetë sërish nuse!

Albërie e ke gjetur dhëndrin?

Artikuj të ngjashëm