Na habiti me përgjigje! Adriana Matoshi fanse e flaktë e këtij njeriu… (VIDEO)

By

E ftuar në edicionin e fundit të emisionit Prive, në rubrikën më të re “Qitja Pikën”, Adriana Matoshi – njëra ndër aktoret më të famshme shqiptare ka dhënë një përgjigje të cilën s’do e prisnim aspak.

Asaj i duhej të përfundonte fjalinë e caktuar derisa kërkohej të dinim se fanse e kujt është!

Dhe derisa ne do prisnim që ajo të thoshte emrin e ndonjë aktori apo aktoreje të famshme që ndoshta e ka inspiruar edhe atë në karrierë, Matoshi ka rrëfyer se është fanse e flaktë e një DJ kosovar.

“Jam fanse e flaktë e DJ PM”, ka thënë Matoshi, duke na e zgjuar kureshtjen edhe më shumë rreth raportit që kanë kjo dyshe me njëri tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm