Dua Lipa në festën e ditëlindjes së vjehrrës krah supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid

By

Dua Lipa dhe familja e të dashurit të saj Anwar Hadid shihet se kanë raporte shumë të mira dhe të afërta.

Blow out the candles: The Dutch beauty indulged in some fine dining at the popular Mediterranean-Italian restaurant il Buco in NYC

Vjehrra e saj Yolanda Hadidmbushi 56 vjet të shtunën që kaloi. Dhe vajzat e saj modele, Gigi dhe Bella Hadid, e gostitën me një darkë në New York City, në restaurantin mesdhetar-italian il Buco.

Happy Birthday: Yolanda Hadid celebrated her 56th birthday alongside her model daughter Gigi and Bella

Mes miqsh prezente ishte edhe Dua Lipa me të dashurin e saj Anwar Hadid, e cila uroi vjehrrën e saj edhe në llogarinë e saj në Instagram.

 

Artikuj të ngjashëm