Elvana, shqiptare apo franceze në këtë foto? (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, viteve të fundit është transformuar shumë në stil.  Dikur një vajzë më e thjeshtë, tani interesi i saj për modën ka tejkaluar në pasion.

Gjata po vishet nën emrin e markave më të njohura botërore, ndërsa kohë më parë veshi një palë çizme ngjyrë lejla, para se në trup t’i kishte edhe Kylie Jenner.

E tani këngëtarja është shfaqur tejet me stil në një cikël imazhesh të realizuara në Francë.

Madje, ajo ngjanë shumë me vajzat franceze dhe këtë pamje ia jep kapela beretë, lloji i të cilave është mjaft në trend këtë vit.

⚫️⚪️

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm