Leonora Poloska shtatzënë, ajo pret fëmijën e parë

By

Ka pak kohë që është zhdukur nga skena dhe nuk ka sjellë projekte të reja.

Por siç duket, këngëtarja e famshme Leonora Poloska, ka qenë e zënë me punë të tjera, siç është krijimi i familjes.

Ajo përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, e ka bërë me dije se është në pritje të fëmijës.

Këngëtarja duket se është në prag të lindjes, ngase nga imazhi i publikuar, shihet që barku i është fryrë goxha shumë.

Leonora është e martuar me kantautorin Andin Randobrava, dhe tani dashuria e tyre do bekohet me ardhjen në jetë të një fëmijë. /Prive.al

#happymothertobe #loveislife #

A post shared by Leonora Poloska (@leonora_poloska) on

Artikuj të ngjashëm