Kur do të publikohet dueti i Gold Ag me Albina Kelmendin

By

Para pak ditësh i’u informuam se Gold AG ka bashkëpunuar me Albina Kelmendin për këngën më të re.

Ky duet bazuar nga detajet e para duket se do ti dedikohet Prishtinës.

Tashmë projekti ka përfunduar dhe do të publikohet nesër në ora 14:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm