Dua kapet duke u puthur me këngëtarin e njohur? – Kjo është e vërteta (FOTO)

By

Këto ditë, ka pasur thashetheme se Chris Martin është parë duke u puthur me Dua Lipën në skenën e festivalit Glastonbury, gjatë fundjavës.

Por, 42 vjeçari, solisti i Coldplay, ka mohuar spekulimet se ai ka puthur 23 vjeçaren.

“Ne duam të konfirmojmë se Chris Martin dhe Dua Lipa nuk u puthën në Glastonbury dhe janë vetëm miq”, tha një përfaqësues i Chris në një deklaratë nëpërmjet Daily Mail.

“Ata të dy ishin në të njëjtën zonë me një grup të madh miqsh”, vazhdoi deklarata.

Mohimi i Chris Martin vjen disa javë pas lajmit se ai është ndarë nga aktorja Dakota Johnson.

Ndërsa ky lajm, vjen pak ditë pasi Prive zbuloi të dashurin e Dua’s – vëllanë e Gigi dhe Bella Hadid e më pas edhe nga mediat ndërkombëtare.

Megjithatë, sipas Martin, lajmi nuk është i vërtetë dhe të dy qenkan miq të mirë.

Artikuj të ngjashëm