REGJISORI I ‘DEMI LOVATOS’ PUNON PËR BEBE REXHËN

By

Këngëtarja tjetër shqiptare që po tregohet e suksesshme përtej oqeanit atlantik por jo vetëm Bebe Rexha është duke filmuar projekt të ri.

“I’m gonna show you crazy” që fillmisht është publikuar në versionin ‘audio’ e më pas në atë akustik do të ketë edhe imazh.

Ryan Pallotta regjisori i klipeve “Neon Lights” dhe “don’t care” të Demi Lovatos do të vizualizojë projektin e Rexhës.

Teksti i kësaj kënge është vlerësuar me nota pozitive nga kritikë në Amerikë.

Artikuj të ngjashëm