Kanye West sëmuret, Kim Kardashian e dërgon në emergjencë

By

Bukuroshja e famshme Kim Kardashian, e ka dërguar bashkëshortin e saj reperin e njohur Kanye West, në emergjencë gjatë kësaj fundjave, raporton TMZ transmeton Prive.

Çifti kanë shkuar bashkë në spitalin West Hills në San Fernando gjatë së dielës.

Nga publikimi I raporteve mjekësore, thuhet se Kanye po vuante nga gripi dhe se kishte nevojë për mjekim që të ndjehej më mirë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm