Stresi na përloti të gjithëve, s’po e lënë lotët ta përfundoj këngën për nënën

By

Reperi nga Shqipëria, Stresi ka publikuar një bisedë të cilën e ka zhvilluar me nënën e tij në Viber.

Me anë të saj, artisti tregoi se është në përfundim të një kënge kushtuar nënës së tij, por lotët nuk po e lejojnë ta përfundojë tamam siç duhet.

Më poshtë biseda (lajmi vijon nën foto…)

 

Reperi edhe më parë ka bërë të ditur se një këngë kushtuar nënës do të publikohet së shpejti, madje si sot edhe ditë më parë, tha se një këngë e tillë del veç një herë në jetë.

Stresi nuk bëri me dije kur do të publikohet projekti veçse sipas postimit, ajo ka nevojë për disa përmirësime dhe pritet që në të ardhmen e afërt të lëshohet në youtube.

Reperi këtë verë ka qenë aktiv pasi erdhi me disa projekte të reja të cilat u pëlqyen nga fansat e tij.

Mes tjerash, me postimit më lartë, Stresi konfirmoi pjesëmarrjen e tij në Kënga Magjike./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm