Dua flet për Prive. Kur do të publikohet projekti i ri?! (Video)

By

Këngëtarja Dua Lipa është dashuria e re e shqiptarëve nëpër botë. Kënga e parë debutuese ‘New Love’ mori duartrokitje nga një publik jo vetëm shqiptar.

Dua ishte protagoniste në Priven e kësaj jave ku tregoi se ka qenë ndjenjë e mirë kur ka pranuar gjithë këtë përkrahje nga publiku e nga yjet e njohur si Maroon 5 që kanë përkrahur këtë projekt.

Lipa ka shtuar se ka nënshkruar kontratë me Warner Bros në Londër dhe L.A. dhe për këtë arsye udhëtimet drejt Amerikës janë të shpeshta.

Dua ka thënë që kënga e re do të publikohet gjatë muajit të ardhshëm si dhe në fundvit vjen në vendlindje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm