Sonte nata e Neki Emrës!

By

Shtatori nuk do të jetë simbolikë e ndonjë projekti muzikor.  Për këngëtarin Neki Emra ky muaj do të thotë shumë dhe do të mbetet më i ëmbli i vitit.

Pikërisht sonte me datë 05 ai mbaron misionin e beqarit. Neki Emra është martuar me prezantuesen Zana Zhaveli me të cilën është në lidhje prej disa vitesh.

Urime për çiftin më të ri në estradë. Të trashëgohen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm