Fejohet çifti i famshëm shqiptar, këto janë detajet

By

U bënë të njohur pas pjesëmarrjes së tyre në ‘The Voice of Albania 2’ aty ku edhe e njohën njëri-tjetrin.

Pas 5 vitesh dashuri, dy këngëtaret janë gati t’i japin fund beqarisë.

Bëhet fjalë për Lind Islamin dhe Venera Lumanin të cilët gjenden aktualisht në Barcelonë, aty ku Venera mori propozimin nga i dashuri i saj.

Lajmi u bë i ditur nga vetë çifti pas postimit të duarve me unazën e këngëtares, në rrjete sociale, me përshkrimin: ‘PERGJITHMONE’.

Urime çiftit!/Prive.al

View this post on Instagram

PËRGJITHMONË!

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on

Artikuj të ngjashëm