Donaldi romantik e melankolik, mos janë postimet e fundit mesazh?

By

Donaldi ka treguar doza romantike përmes një postimi në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Ai mbrëmë vonë është shfaqur në rrjetin social Instagram duke kënduar një këngë të T Pain.

Kënga mes tjerash flet për gjetjen e dashurisë.

“Më duhet t’i tregoj asaj se si ndihem

Më duhet ta lë të dëgjojë, këngën më të mirë të dashurisë që ka dëgjuar ndonjëherë në jetën e saj

Dhe tani ne e kemi të gjithë stadiumin të dashuruar pas nesh

Dhe unë do të të marr në shtëpi me mua

Oh, mendoj se e gjeta atë

Po, e dashuria ime do të më japë një djalë

Gjeta vajzën që mund t’i bëjë të dyja

Dhe ajo më pëlqen mua sepse gjithçka që dëshiron të bëjë është” – thuhet mes tjerash në tekstin e kësaj kënge.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të dyshojnë në mos bëhet fjalë për ndonjë dedikim të mundshëm.

Për të mos e komplikuar shumë, mbase thjesht bëhet fjalë për një këngë që Donaldit i pëlqen? Këtë e di më së miri vetë ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm