Kjo është surpriza e radhës nga Dafina Zeqiri (FOTO)

By

Padyshim që Dafina Zeqiri, është njëra ndër artistet më aktive në skenën e muzikës me prurje të reja muzikore.

Këtë e dëshmon kohë pas kohe, duke sjellë projekte të ndryshme muzikore për ndjekësit e saj.

Kësaj here ajo zbuloi befasinë e radhës të saj!

Dafina dhe Muma kësaj radhe kanë bashkuar forcat së bashku për projektin e ardhshëm muzikor.

Këtë e bënë të ditur përmes disa postimeve në rrjetet e tyre sociale.

Në postimin e ndarë me ndjekësit e saj, Dafina shkroi:

“Dashni – Dafina Zeqiri ft. Muma”, pa ndarë detaje të tjera Dafina na la të nënkuptoj se së shpejti po vjen bashkëpunimi më i ri i saj.

E deri atëherë na mbetet të presim për të dëgjuar këngën e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm