Greta Koçi gati për këngën e re (VIDEO)

By

Së fundmi Greta Koçi ka realizuar një sesion pyetjesh përgjigjjesh në llogarinë e saj në Instagram.

Në mesin e përgjigjjeve të shumta, ajo ka zbuluar se së shpejti do të publikojë projektin e parë muzikor për këtë vit.

“Atëherë, kënga e re del shumë shpejtë, klipi ka përfunduar dhe gjithçka është gati,” shkroi këngëtarja në pyetjen drejtuar saj.

Detaje të tjera rreth këngës këngëtarja nuk ka dhënë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm