Don Xhoni merr këtë suvenir nga Youtube

By

Këto ditët e fundit, Don Xhoni ka qenë kryefjala e mediave rozë dhe për gjitha arsyet e duhura.

Viti 2021 ka nisur shumë mbarë për të, pak kohë pasi ai debutoi në skenën e muzikës.

Së fundmi ai ka marrë edhe një suvenir nga Youtube, për të shënuar 100 mijë abonuesit në llogarinë e tij në Youtube.

“0-100k real quick! Faleminderit shume per krejt perkrahjen edhe qe ja kena arrit kaq shpejt me i bo keto shifra rekorde. Don Xhoni s’ka mu nal, ju qe mendoni qe keni pa shume prej meje, s’keni pa sen hala.. Shihemi!!! CHAMPION BOY”, shskruan ai në postimin e tij.  /prive.al

Artikuj të ngjashëm