Kida vjen sërish me një ndryshim në pamje

By

Vitin që lamë pas Kida ka befasuar gjithnjë me modele dhe ngjyra flokësh, sa mund të themi që nuk ka mbetur diçka që ajo mund të provojë.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, dhe nuk ka më flokë të verdhë ose rozë.

Ajo i është kthyer flokëve të gjatë me onde dhe ngjyrën bionde platinum.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm