A është kjo fotografia më e bukur e Sabriut me Ermalin?

By

Që të dy janë shumë të famshëm dhe të dashur për publikun. Kanë vjet të tëra në skenë dhe gjithmonë këngët u shndërrohen në hite.

I kemi parë bashkë shumë herë, por jo sikur në imazhin e fundit.

Sabri dhe Ermal Fejzullahu, kanë realizuar një fotografi shumë kreative bashkë. Është këngëtari i vjetër ai që mbanë në dorë një fotografi të djalit të tij Ermalit, i cili brenda fotografisë, mbanë imazhin e të birit të tij Artit.

Fotografinë e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, bashkëshortja e Sabritu Nera. /Prive.al

???

A post shared by @nerafejzullahuofficial on

Artikuj të ngjashëm