Pas duetit me të fejuarën: Seldi Qalliu ka gati këngën e re!

By

Aktualisht është duke shijuar dashurinë e tij me këngëtaren Mimoza Shkodra. Pas fejesës dhe duetit të përbashkët, çifti para pak dite kanë pushuar në Punta Cana të Republikës Domenikane.

Mirëpo, kjo nuk po e ndalon që të jetë produktiv në skenën muzikore pas rikthimit që bëri në 2017.

Prive mëson se Seldi Qalliu është në përgatitje të projektit më të ri muzikor, që do të vizualizohet me videoklip nga XL Films.

Lançimi i saj do të bëhet brenda pak ditësh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm