Mbesa e Sali Berishës tallet me Greta Koçin

By

Njihet në rrjete sociale falë komenteve kontraverse. Dasara Malltezi, mbesa e Sali Berishës që pas ndeshjes në Beograd mbajti anën e serbëve, ka goditur sërish.

Në një foto të postuar në rrjete sociale ku shihet Greta Koçi para dhe pas intervenimeve kirurgjikale ajo është shprehur ‘mos dil në diell se të shkrihet silikoni’ transmeton Lapsi.

Ndryshe, Greta njihet si adhuruese e flaktë e Berishës dhe madje është në garë për kryetare të forumit rinor të PD-së.

Edhe pse këngëtarja është e preferuara e gjyshit, kjo me gjasë nuk ka ndikuar tek Dasara që shpreh shpeshherë mendime të cilat ngjallin reagime. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm