Djali i Ledion Liços, kopje e tij

By

“Më bëj baba të të ngjaj”, është fraza që më së miri i përputhet këtij rasti.

Londoni, i biri i moderatorit të njohur shqiptar Ledion Liços, i ka këputur atij kokën”.

Ngjashmërie në mes babait e të birit është e hatashme dhe këtë e dëshmon më së miri imazhi i fundit që partnerja e Ledionit, Sara, ka publikuar në Instagram.

I vogli London, është një fëmijë tejet simpatik dhe ndonëse është i vogël, tiparet e fytyrës së tij tregojnë qartë që kur të rritet do jetë ‘kloni’ i babait. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm