A do vijë 2Ton në bashkëpunim me Dhurata Dorën ?!

By

Ka kohë që përflitet një duet mes Dhurata Dorës dhe reperit nga Ferizaji 2Ton.

Thashethemet për një kohë u sheshuan, mirëpo ideja e një bashkëpunimi u rikthye sërish kur pak ditë më parë, dyshja postuan foto së bashku nga koncertet.

I pyetur nga Irma Xhema në hejWazzup, 2Ton mohoi mundësinë e një bashkëpunimi në të ardhmen e afërt me këngëtaren e hitit ‘Numrin e ri’.

‘Jo niher, kena fol për duet amo jo’ – tha prerazi 2Ton.

Reperi u pyet edhe në lidhje me spekulimet e sotme për një lidhje me Dafina Dautin.

Artoni e mohoi edhe këtë gjë duke thënë se thjesht ishte një foto nga organizimi i mbrëmshëm ku të ftuar ishin shumica e estradës.

Ai tha se nuk i ka problem këto spekulime pasiqë mediat këtë punë e kanë. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm