Xhensila e Besi nisin pushimet magjike! (FOTO)

By

Rërë e bardhë, diell rrezatues, ujë kristal dhe shoqërinë e njëri tjetrit.

Kjo është gjithçka që i duhet çiftit të famshëm shqiptar, për të thënë se po e shijojnë jetën. ‘Carpe diem’.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e i fejuari i saj aktori Bes Kallaku, kanë nisur pushimet hiç më pak se në Cancun të Meksikës, një destinacion ky ëndërr për shumë kë.

Çifti nga atje ka publikuar imazhe ku shfaqin dashurinë për njëri tjetrin, ndërsa Xhensila, duket tejet seksi në plazhin e famshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm