DJ Pm ia pa hajrin Big Brother VIP (FOTO)

By

Edhe pse nuk ka qëndruar shumë gjatë brenda, DJ Pm ia pa hajrin Big Brother VIP.

Ai ka arritur 100 mijë ndjekës në Instagram dhe kjo falë fansave që ka arritur sa ishte konkurrent brenda shtëpisë.

Poashtu, Pajtimi sot merr edhe mbi 20 mijë pëlqime në fotografi nga rreth 1 mijë që kishte./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm