Pëlqehet ‘Let’s Go’ e Arditit (Video)

By

Prive në sezonin e gjashtë iu ka informuar për këngën e re të Ardit Çunit. Ky projekt ka marrë vulë ndërkombëtare pasiqë është punua nga kompozitori që krijoi ‘Euphoria’ të Loreen me të cilën fitoi Eurovision 2012.

Peter Bostrom ka krijuar këngën ‘Let’ Go’ e cila edhe pse ka pak ditë që është publikuar ka marrë vëmendjen e publikut jo vetëm shqiptar.

Ajo është duke u transmetuar në disa televizione në Europë si dhe është përkrahur edhe nga artistë të vendeve të ndryshme.

Aktualisht, Arditi ka filluar promovimin në vendet shqiptare dhe dje ka qëndruar në Prishtinë për këtë arsye./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm