Urimi special i Elitës për ditëlindjen e Gjikos (FOTO)

By

Gjiko feston sot ditëlindjen.

Në mesin e shumë urimeve që reperi mori nga fansat dhe familjarët, s’kishte si të mungonte ai i Elita Rudit.

Prezantuesja ndau fotografi të reja krah artistit për ta uruar në mënyrë speciale atë.

Lexojeni më poshtë postimin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm