Mozzik jep detaje rreth këngës me Elvanën (FOTO)

By

Tashmë u konfirmua që Mozzik dhe Elvana Gjata po sjellin këngë bashkë.

Reperi sonte dha detaje rreth këtij projekti duke njoftuar fansat se do të lansohet gjatë janarit.

Ata u fotografuan bashkë me producentin Rzon duke zbuluar se po punojnë deri në publikimin e saj.

Nuk ka ende datë të saktë rreth lansimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm