Përmes klipit të ri, këngëtarja e njohur zbulon se është në pritje të ëmbël

By

Të famshmit dhe fansat janë duke i bërë publike reagimet e tyre ndaj zbulimit të shtatzënisë së Katy Perry!

Këngëtarja 35 vjeçare e ka publikuar këngën e saj të re me videoklip “Never Worn White”, gjatë së cilit ajo e vë në pah barkun dhe e konfirmon se është shtatzënë.

Katy dhe i fejuari i saj, Orlando Bloom, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Këtij lajmi i janë gëzuar shumë nga kolegë të saj nga bota e artit, të cilët e kanë mbushur Twitter-in me urime dhe përgëzime.

Artikuj të ngjashëm