‘Ditëlindja’, projekti më i ri nga Artjola Toska

By

Projektet muzikore në këtë periudhë nuk po janë të shpeshta mirëpo ikonat si Artjola Toska nuk ka asgjë që i ndalë për të qenë pranë fansave të shumtë.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Ditëlindja’.

Për muzikën e tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja teksa kënga ka orkestrim të Alandyt.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja për projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm