Eleni Foureira në bashkëpunim me Anna Visin?!

By

Këngëtarja e cila po krijon shumë zhurmë në tregun grek me paraqitjet spektakolare në koncerte e klipe u vu sërish në fokus të medies.

Shtypi në Greqi aluduan për një bashkëpunim mes dy artisteve e ky lajm u përcoll edhe tek mediet shqiptare.

Por këtë e ka demantuar Eleni, duke shtuar se fotografia që ka qarkulluar me artisten e madhe ka qenë gjatë një eventi të përbashkët dhe nuk është në plan të parë ndonjë bashkëpunim.

Artikuj të ngjashëm