Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë?

By

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe të ndjekur të kësaj kohe.

Martesa e tyre e gjatë është bekuar edhe me dy fëmijë.

Por së fundmi është përfolur se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Ky lajm, është i vërtetë apo jo? Zbulojeni në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm