Gold Ag reagon pas vrasjes së 27-vjeçarit në Prishtinë

By

Sot në Prishtinë është vrarë  një 27-vjeçar.

Derisa polica po vazhdon ende hetimet lidhur me këtë rast, reperi Gold Ag ka reaguar përmes një statusi të shkruar në Facebook.

“Pse këto vrasje në vendim tim”, ka shkruar artisti duke I shtuar edhe një emoji duke qarë.

Lidhur me vrasjen, Policia ka bërë të ditur se viktima është plagosur derisa po qarkullonte me veturën e tij në rrugën e sipërshënuar.

I njëjti nuk i ka mbijetuar plagëve të shkaktuara nga arma e zjarrit dhe në vend ngjarje ka ndërruar jetë.

Motivet e kësaj vrasje ende janë të paqarta.

Aktualisht njësitet policore janë duke punuar ne sqarimin e të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me rastin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm