Dhe krejt papritur, “Threedots” bëhet me anëtare të re

By

Teksa presim të “godasin” në këtë verë tërësisht të pazakontë siç dinë me projekte muzikore, duket se në shtëpinë muzikore “Threedots” ka zhvillime të reja.

Është një anëtare që i është shtuar studios si e vetmja gocë.

Fjala është për macen Mia të cilës djemtë madje i kanë hapur edhe një llogari në Instagram me emrin “miagocastudios” që pa dyshim se i ka shtuar dinamikë e lojë ambientit.

Një follow për Mian s’do ishte keq. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm