Lansohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Butrint Imerit dhe Don Xhonit (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe u paralajmërua, Butrint Imeri dhe Don Xhoni, publikuan pas mesnate këngën e tyre të parë bashkë.

Projekti muzikor me videokip të realizuar në Dubai, quhet “Corazon” dhe deri në këto momente ka arritur rreth 500 mijë klikime në YouTube.

Kënga u realizua nga Çelik Lipa, producenti më të cilin së fundmi po bashkëpunojnë artistët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm