Kallashi na e ‘ftofë’ të gjithëve me kreditin në telefon

By

Se Kallashi bën jetë luksoze kjo dihet që prej paraqitjes së parë kur edhe u shfaq e mbuluar në bankënota prej 500 eurosh.

Por, shuma marramendëse dhe të papara shpesh, valltarja duket të ketë edhe në kreditin e telefonit.

Besoni ose jo, Donjeta e ka ndarë edhe këtë detaj me ndjekësit në rrjete sociale ku ka treguar se ka hiç më pak se 216 euro në llogarinë e saj, më shumë sesa të ardhurat e plot familjeve në Kosovë dhe mbi kufirin e pagës minimale prej 170 eurosh.

Si do mund t’i hargjojë Kallashi këto vlera marramendëse?! Mbase nuk e përdor Viber-in shpesh dhe telefonit nuk i ndahet kurrë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm