Një prej hiteve të Elvanës ripërpunohet siç se kemi dëgjuar më herët

By

Këngët e Elvana Gjatës janë përpunuar në dhjetëra raste.

Mirëpo, pa dyshim se ndër më unikët është një version i publikuar së fundmi nga artisti Benny Bee.

Benny Bee sjell remix-in e këngës së Elvana Gjates

Ai ka ripërpunuar dhe më pas e ka sjellë edhe në remix një prej hiteve të albumit të fundit të këngëtares, projektin “Gjërat kanë ndryshuar”.

Kujtojmë që Benny Bee ka paralajmeruar para disa ditësh projektin me të ri në bashkëpunim me producentin e njohur gjerman, Marco.

Artikuj të ngjashëm