E PAPRITUR! Fejohet këngëtari i njohur shqiptar (FOTO)

By

Në mesin e shumë lidhjeve të reja, kurorëzimeve por edhe ndarjeve në shoubizin shqiptar përgjatë këtij viti, një tjetër emër i njohur sapo ka befasuar me postimin e bërë.

Fjala është për artistin e njohur, solistin e grupit NRG Band, Besnik Qaka i cili pa shumë zhurmë ka konsoliduar një lidhje të fortë të cilën sot e ka çuar në një tjetër nivel.

Ai është fejuar!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Besniku përmes një fotoje nga bregdeti me vajzën bjonde në krah, një tufë me lule dhe unazën.

Identiteti i bukuroshes mbetet akoma i panjohur mirëpo jo për shumë kohë!

Urime çiftit /Prive.al/

?❤️

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Artikuj të ngjashëm