Xhuli mendon se Vedati ka aleancë me këtë banore (VIDEO)

By

Xhuli mendon se Vedati dhe Mbresa kanë aleancë mes vete.

Kështu ka thënë ajo gjatë punëve në lavanderi, pasi thërriti Artanin dhe Stresin për rrobat e tyre të pastruara.

“Vedati dhe Mbresa i lajnë bashkë se kanë aleancë”, ka thënë Xhuli.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm