Dëgjoni tingujt e parë të këngës që do iu shoqërojë gjithë verën

By

Ledri Vula dhe Yll Limani tashmë kanë pothuajse gati duetin e tyre!

Bashkëpunimi i tyre “Tonat” do të lansohet së shpejti.

Këtë e bëri të ditur Ylli përmes një postimi në Instagram, ku ndau sekuencat e para të këngës së re.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Si po ju duket? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm