Humbi dhjetë kilogramë për dy muaj, Rozana zbulon ‘sekretin’

By

Në muzikë nuk është prej kohësh aktive por është një segment, ai i rrjeteve sociale ku këngëtarja Rozana Radi tregohet shumë dinamike për sa i përket interaksionit me ata që e duan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi)

Pak, imponuar edhe nga biznesi që po i ecën mirë, Rozi tregohet shumë e hapur për të ndarë gjithçka që iu interson ndjekësve.

Së fundmi, dikur ka vërejtur rënien e saj të konsiderueshme në peshë.

Rozana ka treguar se për dy muaj, i ka humbur rrafsh dhjetë kilogramë.

E pyetur se si ia doli, këngëtarja e njohur e ka treguar “sekretin” e saj.

“Eliminova bukën, brumërat, ëmbëlsirat, të skuqurat. Mbylla darkën në orën 19:00 dhe alkoolin (por unë nuk jam alkooldashëse). Ndonjë gotë verë ose birrë tani në verë e pi në fundjavë” – është shprehur Rozi.

Kaq e thjeshtë!

Ndryshe, në aspektin profesional, Rozana po punon në komedinë “Gratë e kazanovës” që ka premierën me datë 25 në amfiteatrin e Durrësit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm