Çka po paralajmëron Soni?!

By

Këngëtarja Soni Malaj e cila së fundmi është bërë pjesë e kastit të programit ‘Në një javë’ është angazhuar në studio për dy projekte të reja.

Njëra nga to do të jetë në bashkëpunim me Skivin e Dj Aldon e ndërsa tjetra në duet me Genën.

Në llogarinë e saj në instagram Soni ka shkruar shumë shpejt duke postuar një fotografi por nuk paralajmëroi klipin.

Malaj ka realizuar një set fotografik të realizuar nga Juxhin Kurti dhe do të publikohet brenda pak ditësh.

soni

Artikuj të ngjashëm