Fero në zi, humb personin e dashur për të

By

Ka ndërruar jetë shoku i ngushtë i Feros, Brilant Martinaj.

Fero hyri në Instagram për të ndarë lajmin e dhimbshëm, dhe duke ndarë një fotografi bashkë me të ai shkroi: “Allahu nXhenet vllau jem”.

I ndjeri u vra ditën e djeshme në atentatin e Fushë-Krujës.

Ngushëllime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm