Trixës i ngel hatri, nuk do ta takojë Donaldin sonte në shtëpi

By

Sonte në mesin e banorëve të dikurshëm që do hyjnë për darkë ishte paraparë edhe Trixa.

Por një shaka e mbrëmjes së kaluar ka bërë që ajo të ndryshojë mendje.

View this post on Instagram

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Fakti se Ermal Mamaqi bëri shaka duke thënë që do ta marrë Borën në filmin e rradhës, dhe të qeshurat që pasuan, nuk i kanë pëlqyer Trixës që ka qartazi hatërmbetje.

Ermali ishte thirrur menjëherë në dhomën e rrëfimit dhe doli nga shtëpia me urdhër të produksionit por dëmi duket se vetëm që është bërë.

Donaldi nuk e ka pritur mirë kumtimin e lajmit se Trixa nuk do të hyjë brenda. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm