Dëgjoni pak nga kënga e re e Rita Orës (VIDEO)

By

Këngëtarja Rita Ora është gati për të pushtuar top listat me projekte të reja muzikore.

Në kuadër të albumit ‘Phoenix’, i cili do publikohet në Nëntor, nesër del kënga e re e Ritës.

‘Let You Love Me’ titullohet projekti i cili publikohet bashkë me videoklip.

Një insert të shkurtër të këtij projekti, Rita e ka ndarë në rrjete sociale.

Ndiqeni më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. Hit apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm