Fansat plotësojnë kushtin për këngën e re të Rina Balajt!

By

“Rosita” quhet kënga e re e Rina Balajt.

Për publikimin e saj, këngëtarja ka kërkuar nga adhuruesit e saj që t’i bëjnë 500 mijë komente poshtë videos me pak sekuenca të projektit.

Pati shumë njerëz të cilët nuk besuan se Rina do t’i arrinte këto komente por në fakt ndodhi!

Plot 500 mijë janë regjistruar poshtë postimit dhe artistja nuk mund të ishte më e lumtur se kaq./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Artikuj të ngjashëm