Beatrix Ramosaj flet pas fotoja e saj u fshi nga frika e talibanëve në Afganistan

By

Beatrix Ramosaj ka folur pasi fotoja e saj u fshie nga një sallon ondulimi në Afganistan, pas marrjes së pushtetit nga talibanët.

Artistja hyri në Instagram dhe publikoi fotografitë nga afër duke thënë se ndjehet shumë keq sidomos për fatin e grave afgane.

Më poshtë mund të lexoni në detaje se si ndihet Ramosaj pasi portreti u saj u hoq menjëherë pasi talibanët tashmë kanë në dorë Afganistanin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm