Dëgjojeni projektin e parë të Ledrit për verën 2021

By

Ledri Vula ka paralajmëruar që vera do të jetë shumë e ‘nxehtë’.

Ai pa shumë zhurmë në studio ka finalizuar një numër të madh të projekteve muzikore me të cilat planifikon të dominojë sezonin.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

E mesa duket, numërimi prapa ka filluar dhe radha për publikim i ka ardhur të parit.

Përmes Instagramit, Ledri ka zbuluar pak nga kënga e titulluar “Don mo”. Ky projekt do jetë shumë ritmik dhe veror.

Nga pak sekonda, është pothuajse e sigurtë që do të jetë një prej këngëve që do dominojë përgjatë muajve në vazhdim, në makina e lokale.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

E ndani të njëjtin mendim? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm