Argjentina Ramosaj sapo na emocionoi me urimin për të ëmën (FOTO)

By

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana Mushkolaj sot feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në Instagram, Argjentina ndau disa fotografi të përbashkëta me të ëmën ku zgjodhi fjalët më të veçanta për ta uruar atë.

“Gëzuar ditëlindjen për nënën time të mrekullueshme! Ti i meriton të gjitha gjërat e mahnitshme në këtë botë sepse je njeriu më i mirë që njoh… Ti je zemra dhe frymëzimi më i madh… Të dua pa masë”.

View this post on Instagram

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj)

Kujtojmë që muaj më parë nëna e Argjentinës kurorëzoi dashurinë në Bjeshkët e Nemuna me avokatin Besnik Nikqi.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm